Метінвест зупинив експорт прокату в ЄС через мито

15 грудня 2017, 12:40
Найбільший в Україні металургійний холдинг Метінвест зупинив поставки гарячекатаних рулонів на ринок Євросоюзу після введення фіксованої мита в розмірі 60,5 € /т

Про це повідомив директор з маркетингу компанії Роман Курашов передає UAprom .

"Ми вже практично не постачаємо з України (в ЄС - ред.). Зараз ми відвантажуємо з наших європейських заводів ", - заявив він.

Відео дня

При цьому, за його словами, повністю компанія не пішла з європейського ринку. Європейські заводи Метінвесту наразі завантажені на 100%.

"Дивимося, чи можна розшити десь вузькі місця або модернізувати так, щоб більше виробляти. Можливо, виробництво збільшиться на 5-10%, але щоб поставити якийсь стан в Європі, то мова про це не йде ", - сказав він.

Курашов також зазначив, що компанія перенаправить поставки в країни Північної Африки, Туреччини і Пакистан.

"Зараз китайських виробників немає на експорті, перенаправляємо там, де були китайці", - додав він.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року Європейська комісія прийняла рішення про введення фіксованого антидемпінгового мита на гарячекатаний прокат виробництва групи Метінвест.


Основними акціонерами Метінвесту є група СКМ Ріната Ахметова (71,24%) і Смарт-холдинг Вадима Новинського (23,76%), які спільно керують компанією. Метінвест Холдинг - керуюча компанія групи Метінвест.

Показати ще новини
Радіо НВ
X