Метінвест заявив про втрату контролю над своїми підприємствами на окупованому Донбасі

15 березня 2017, 18:45
Група Метінвест повідомляє про повну втрату контролю над роботою всіх своїх активів на тимчасово окупованих територіях

Про це йдеться у офіційній заяві групи.

Із повідомлення стало відомо, що на підприємства прийшли невідомі люди, які зажадали перереєструвати підприємства в юрисдикції невизнаних республік, а також почали інвентаризацію і опис майна.

Відео дня

"У разі непокори вони погрожували співробітникам підприємств фізичною розправою. Так як Група Метінвест не може піддавати співробітників ризику і порушувати законодавство України, компанія вважає за неможливе продовжувати якусь господарську діяльність на цих підприємствах", - йдеться у заяві.

Повністю втратили контроль над такими підприємствами: ПрАТ Єнакіївський металургійний завод (включаючи його Макіївську філію - ПрАТ Макіївський металургійний завод), ПрАТ Єнакіївський коксохімпром, ПрАТ Харцизький трубний завод, ПрАТ Комсомольське рудоуправління, ПрАТ Краснодонвугілля, ПрАТ Донецьккокс та Спільне українсько-швейцарське підприємство ТОВ Метален.

"Рішення про припинення роботи наших підприємств на території так званих "ДНР" і "ЛНР" - це вимушений крок, який викликаний нашим категоричним незгодою з вимогою змінити українську юрисдикцію. Крім того, в умовах, що склалися, ми не можемо контролювати діяльність підприємств і, відповідно, нести відповідальність за те, що відбувається на їх території", - прокоментував ситуацію генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.


Підприємства Групи Метінвест, розташовані на НКТ, з самого початку військового конфлікту на Донбасі були перереєстровані на контрольованій території. Тільки за 2016 рік ці підприємства перерахували в українські бюджети різних рівнів близько 1,4 млрд грн. На них були працевлаштовані понад 20 тисяч співробітників.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X