Метінвест став акціонером найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

3 серпня 2018, 14:30

Гірничо-металургійна група Метінвест опосередковано увійшла до складу акціонерів підприємства Шахтоуправління Покровське (Донецька обл.), яке є найбільшим виробником коксівного вугілля в Україні.

Про це йдеться у системі розкриття інформації НКЦПФР, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з даними, з другого кварталу 2017 року 57,3% акцій Покровського переведені з підприємства Донецьксталь - металургійний завод на Індастріал коал холдинг (ICH). При цьому 24,9% ICH на сьогодні належить Metinvest BV (Нідерланди).

Відео дня

Решта 75% акцій ICH розподілені між кіперськими Altana Limited (24,9%), Misandyco Holdings LTD (24,9%), Mastino Тrading LTD (0,04%) і віргінською Treimur Investments Limited (24,9%).

Altana, Мisandaiko та Мastinto також підконтрольний Дніпровському коксохімічному заводу (ДКХЗ).

Зазначається, що Метінвест веде роботу з Антимонопольним комітетом України (АМКУ), щоб отримати статус офіційного бенефіціара ДКХЗ. При цьому він вже отримав низку дозволів антимонопольних органів інших країн на придбання даного підприємства.

Нагадаємо, раніше Метінвест заявляла, що зацікавлена у налагодженні партнерства з іншими компаніями або придбанні нових активів з метою заміщення своїх підприємств, що знаходяться на тимчасово непідконтрольній Україні території, управління якими акціонери втратили в березні 2017 року.


Основними акціонерами Метінвесту є група СКМ Ріната Ахметова (71,2%) і Смарт-холдинг Вадима Новинського (23,7%), які спільно керують компанією. Метінвест Холдинг - керуюча компанія групи Метінвест.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X