Метінвест придбав частину акцій Донецьксталі

8 серпня 2018, 19:14

Компанія Fintest Trading Co Limited (Кіпр), у власності якої перебувало 100% акцій металургійного заводу Донецьксталь продала по 24,9% своїх акцій трьом компаніям - Metinvest BV (Нідерланди), Altana Ltd, Misandyco Holdings Ltd (обидві - Кіпр) і віргінській Treimur Investments Ltd., а також ще неназваній компанії, і вийшла зі складу акціонерів підприємства.

Про це повідомляється в інформації підприємства в системі розкриття інформації НКЦБФР, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому уточнюється, що частка Fintest Trading Co Limited у підприємстві знизилася до нуля в результаті продажу акцій третім особам на вторинному ринку.

Відео дня

Також наголошується, що емітент не має інформації "про осіб, які входять в ланцюг володіння корпоративними правами юридичної особи і через яких особа розпоряджається акціями".

У групі Метінвест інформацію про придбання акцій Донецьксталі не коментують.

Нагадаємо, раніше гірничо-металургійна група Метінвест опосередковано увійшла до складу акціонерів підприємства Шахтоуправління Покровське (Донецька обл.), яке є найбільшим виробником коксівного вугілля в Україні.


Основними акціонерами Метінвесту є група СКМ Ріната Ахметова (71,2%) і Смарт-холдинг Вадима Новинського (23,7%), які спільно керують компанією. Метінвест Холдинг - керуюча компанія групи Метінвест.


Донецьксталь - метзавод, створений на виробничих потужностях Донецького металургійного заводу. Спеціалізується на виробництві металургійної продукції і торгівлі коксом. До групи Донецьксталь, крім зазначеного підприємства, входять також Донецький металургійний завод, Ясиновський коксохімічний завод, Макіївкокс, Шахтоуправління Покровське. Статутний капітал підприємства - 77,9 млн грн, номінал акції - 0,01 грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X