МЕРТ з 15 серпня тимчасово може "відпустити" ціни на продукти харчування

4 серпня 2016, 17:03
Пілотний проект, за яким скасовується держрегулювання цін на продукти харчування і послуги в торгових об'єктах, можуть запустити з 15 серпня, передає Інтерфакс-Україна

Він буде діяти 3-4 місяці.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пропонує призупинити регулювання цін на дитяче харчування, хліб, борошно, цукор, крупи, м'ясо-молочні продукти, яйця, соняшникову олію та інші продукти харчування.

Відео дня

Крім того, проект постанови міністерства передбачає скасування регулювання плати за послуги, що надаються у торговельних об'єктах, на продовольчих і непродовольчих ринках, а також цін і рентабельності за оренду торгових приміщень.

Державна служба статистики повинна буде до 15 листопада цього року провести моніторинг цін на зазначений перелік продуктів та послуг, а потім подати результати в МЕРТ.

Проект спрямований на спрощення процедури зміни цін у залежності від ситуації на ринку. Це дозволить виробникам швидше реагувати на ці зміни.

У міністерстві вважають, що надмірне адміністративне регулювання стримує залучення інвестицій у модернізацію вітчизняного виробництва харчування і будівництво нових технологічних ліній.

Показати ще новини
Радіо NV
X