Мінекономіки виступає за передачу портів в концесію замість приватизації

22 серпня 2017, 12:42
Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) підтримує пропозицію Міністерства інфраструктури про передачу морських портів у концесію замість приватизації

Про це повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов, передає Інтерфакс-Україна.

"Більшість об'єктів можна просто приватизувати. У деяких випадках була б цікавішою концесія. У випадку з портами легше показати спочатку результат з концесіонером. І якщо цей результат був би хорошим, можна говорити про приватизацію інших об'єктів або частин цих об'єктів", - сказав він.

Відео дня

Заступник міністра пояснив, що концесія є "планом А" мінімум для трьох портів. Це стосується стивідорної компанії Ольвія, Херсонського торгового порту і морського торгового порту Чорноморськ.

"За проектами концесії, які проводить Мініфнраструктури, ми не тільки їх підтримуємо, але і беремо активну участь в їх розробці та концесійному законодавстві в цілому.... Якраз порти - це ті об'єкти, по яким було б легше спочатку показати результат з концесіонером», - додав він.

Нагадаємо, Кабмін змінив законодавство щодо продажу держкомпаній. Тепер н а процес приватизації в Україні будуть поширюватися норми англійського права.

Показати ще новини
Радіо NV
X