МЕРТ планує розширити обов'язкове використання ProZorro.Продажі

27 грудня 2016, 15:57
Система ProZorro.Продажі з 2017 року почне в обов'язковому порядку використовуватися для організації продажів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також її планується застосувати для малої приватизації та відбору орендарів державного та комунального майна

Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми дуже сподіваємося, що в 2017 році ми також зможемо використовувати систему ProZorro.Продажі для малої приватизації та оренди державного та комунального майна", – сказав він.

Відео дня

Крім того, Нефедов зазначив, що в планах на наступний рік завершення інтеграції системи держзакупівель ProZorro з Єдиним державним реєстром підприємств та фізосіб-підприємців.

"Я вірю в те, що ми її (інтеграцію – ред.) успішно закриємо в 2017 році, точно також як інтеграцію з реєстрами ГФС і МВС", - сказав заступник міністра.

За його словами, ведеться робота над системою ризик-менеджменту, яка дозволяла б обробляти понад 500 Гб інформації щомісяця, що надходить в ProZorro.

"Наша мета – робити автоматичний моніторинг, знаходити ризиковані тендери ще до їх проведення", – пояснив Нефьодов.

Згідно з даними Мінекономрозвитку, ДП Прозорро за підсумками дев'яти місяців 2016 року збільшило виручку від реалізації в 2,3 рази порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 28,23 млн грн, а його чистий прибуток склав 9,85 млн грн порівняно з 2,15 млн грн за аналогічний період минулого року.

Показати ще новини
Радіо NV
X