МЕРТ оприлюднив нові ставки на ввезення товарів з ЄС

5 січня 2016, 15:44
У вівторок, 5 січня, Міністерство економічного розвитку і торгівлі оприлюднило нові ставки на товари з Європейського Союзу, які почали діяти з 1 січня 2016 року у зв'язку з набранням чинності Зони вільної торгівлі (ЗВТ) з ЄС

"1 січня 2016 почала діяти зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Враховуючи те, що ЄС знизив для України ставки ввізного мита до рівня першого року ЗВТ ще в 2014 році.., функціонування ПВЗВТ, означає початок зниження ввізних мит Україною для товарів походженням з ЄС", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Документ з рівнями ставок доступний тут.

Також наголошується, що паралельно з режимом вільної торгівлі протягом двох років буде продовжувати діяти пільговий режим GSP, яким Україна користується вже багато років при експорті в країни ЄС.

Для експорту в рамках режиму вільної торгівлі необхідно отримати сертифікат походження товарів форми EUR.1, який з 1 січня 2016 року видається митними органами України, а для експорту в рамках GSP режиму необхідно отримати сертифікат форми А, який видається торгово-промисловою палатою.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X