Мережа магазинів одягу Monton припиняє роботу в Україні

21 лютого 2019, 11:29

З 1 березня велика мережа магазинів одягу Monton припиняє роботу в Україні.

Генеральний директор компанії Балтика Ритейл (розвивала мережу Monton) Максим Чечелєв розповів, що рішення було прийнято в зв'язку з незадовільними показниками роботи в Україні, повідомляє LIGA.net.

Відео дня

На початок 2019 року Monton керувала 16 магазинами в Україні. За минулий місяць були закриті 14 магазинів. Зараз у компанії залишилося всього два об'єкти - в ТЦ Глобус та InSilver на Позняках. Вони будуть закриті з 1 березня.

Мережа не планує розпродавати усі товари за дуже низькими цінами, непродані залишки передадуть в магазини в країнах Балтії.

Естонська компанія Baltika Group відкрила свій перший магазин Monton в Україні в 2000 році. Бренд Monton належав естонській компанії AS Baltika Grupp.

У 2014 році концерн Baltika Group, який розвивав мережу на території України, продав свій український підрозділ Балтика Рітейл компанії Бориса Лойфенфельда Osaühing Ellipse Group. В офіційному повідомленні естонської компанії йшлося, що рішення було прийнято у зв'язку зі складною обстановкою в Україні і Росії. Сума угоди - 1,25 млн євро, виплатити цю суму покупець зобов'язався протягом п'яти років. Новий власник мережі планував розвивати бізнес на території України, але не склалося.

Показати ще новини
Радіо NV
X