Більше половини співробітників довелося звільнити, частина магазинів знищена — співвласник Алло

2 квітня 2022, 15:24
В Алло розповіли, що втратили частину магазинів (Фото:Алло / Facebook)

В Алло розповіли, що втратили частину магазинів (Фото:Алло / Facebook)

Група компаній Алло через повномасштабну війну Росії проти України втратила частину магазинів і була змушена звільнити більше половини працівників.

Про це повідомив у Facebook співвласник та голова ради директорів Алло Дмитро Деревицький.

Війна Росії проти України - головні події 2 квітня

"На жаль, з більш ніж половиною співробітників компанії довелося попрощатися, інші задіяні відрядно залежно від відпрацьованих годин. Сподіваємося відновити трудові відносини з більшістю колег, як тільки бізнес це дозволить», — написав він.

Відео дня

Деревицький додав, що частина магазинів розграбована та знищена снарядами. Над активами на тимчасово окупованих територіях втрачено контроль.

"Маржа критично впала по товарах власного імпорту", - повідомив співвласник Алло.

Він зазначив, що частина орендодавців вимагають оплату за відкриті магазини у звичайному розмірі, хоча продажі впали. Компанія піде з торгових точок, де не зможе «привести у відповідність оренду та нинішню виручку».

Деревицький також повідомив, що компанія виплачує матеріальну допомогу 3,5 тисяч співробітників по всій Україні. Загальна сума допомоги становить 25 млн грн.

«Ми перевезли основний обсяг товару до західних областей України і зараз налагоджуємо роботу нових розподільних центрів, відновлюємо стабільне постачання наших магазинів. Поступово збільшуємо кількість магазинів, що працюють в Україні, і їх вже близько 200», — написав він.

На наступному тижні компанія відновить імпорт пауербенків, зарядних пристроїв, смартфонів, кнопкових телефонів та інших товарів.

Станом на кінець 2021 року мережа Алло нараховувала 345 торгових точок у 140 містах України. За даними держреєстру, Алло належить ПП Дніпроінвест 2016 (96,09%), Дмитру Деревицькому (3,61%), Максиму Раскіну (0,3%). Кінцевим бенефіціаром вказано Деревицького.

Показати ще новини
Радіо NV
X