Води Фрідмана. В IDS Ukraine турбуються через конкурс на посаду керуючого корпоративними правами компанії

13 лютого, 15:44
В IDS Ukraine відреагували на конкурс для пошуку управителя (Фото:Моршинська via Facebook)

В IDS Ukraine відреагували на конкурс для пошуку управителя (Фото:Моршинська via Facebook)

Керівництво IDS Ukraine відреагувало на оголошення АРМА конкурсу на управління корпоративними правами компанії.

Менеджмент великого виробника мінеральної води IDS Ukraine стурбований оголошенням АРМА конкурсу з відбору керуючого корпоративними правами компанії та сумнівається, що передача управління підприємства іншим особам позитивно вплине на його діяльність.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні на сайті IDS Ukraine.

"Менеджмент компанії стурбований початком відбору керівника для активів найбільшого виробника питної води в країні. Адже з моменту передачі корпоративних прав АРМА в листопаді 2022 року не було вжито жодних дій з боку компанії, які вимагали б зміни управління IDS Ukraine, у тому числі дотримання всіх накладених обмежень», — заявили в IDS Ukraine.

У компанії вважають, що передача управління IDS Ukraine іншим особам навряд чи вплине на діяльність підприємства, оскільки раніше АРМА не показала успішних кейсів роботи з активами, що потрапили в її управління.

Також у IDS Ukraine нагадали, що менеджмент компанії ефективно керував бізнесом в умовах російського військового вторгнення. У цей період компанія зберегла частку ринку на рівні 2021 року, хоча скоротила продажу на 29%.

Менеджмент IDS Ukraine сподівається, що « держава зацікавлена у збереженні великого українського виробника води та не допустить змін у структурі менеджменту, який доказав свою ефективність у минулому та в нинішніх важких умовах».

10 лютого Агентство з розшуку та менеджменту активів оголосило конкурсний відбір оголосило конкурсний відбір керівника для заарештованих активів виробників мінеральних вод Моршинська, Миргородська та Боржомі .

Торік у листопаді суд передав АРМА акції заводів, на яких розливають популярну мінеральну воду .

Крім того, компанія IDS Borjomi International, що належить російським олігархам, оголосила 13 червня, що її мажоритарний акціонер передає на безоплатній основі 7,73% акцій компанії уряду Грузії і більше не матиме контролю над нею .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X