Медведєв запропонував відповідь на санкції США

12 квітня 2018, 08:18

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв запропонував обмежити доступ товарів із США на російський ринок у відповідь на санкції проти російських олігархів і компаній.

Про це повідомляє BBC.

"На нашому ринку досить багато продуктів із США. І це не тільки згадані цінні папери, з якими треба розбиратися окремо, але і ціла низка інших товарів, які поставляються на наш ринок і виробляються американським бізнесом", - заявив Медведєв.

Відео дня

За його словами, остаточне рішення може ухвалити президент Росії Володимир Путін, але він сподівається, що депутати виступлять зі своїми ініціативами щодо реакції на санкції.

Нагадаємо, що 6 квітня США запровадили санкції проти семи російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній. Санкції передбачають заморожування активів.

Глава Мінфіну США Стівен Мнучін пояснив запровадження нових санкцій тим, що російські олігархи і еліти отримують вигоду від діяльності влади РФ, які ведуть підривну і деструктивну політику по всьому світу, у тому числі продовжують окупувати Крим і провокують насильство на сході України.

Нові санкції США вже обрушили російський фондовий ринок і привели до падіння курсу рубля.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав нові санкції США щодо РФ "кричущим нехтуванням всього і вся".

За оцінкою Bloomberg, в результаті падіння вартості акцій російські бізнесмени втратили $16 млрд в перші дні після санкцій.

Показати ще новини
Радіо NV
X