Медіахолдинг Пінчука вирішив змінити керівника

5 грудня 2018, 16:02

Президентом медіагрупи StarLightMedia - найбільшої в Україні за часткою телеперегляду - призначений Олександр Богуцький, керівник телеканалу ICTV, який входить у групу.

Володимир Бородянський, який раніше обіймав посаду директора StarLightMedia та телеканалу СТБ, завершує свою діяльність в медіагрупі c 15 грудня 2018 року.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби медіагрупи.

Відео дня

Богуцький при цьому буде поєднувати дві посади: він продовжить керувати телеканалом ICTV.

В.о. директора медіагрупи призначений Михайло Царьов, виконавчий директор EastOne. Керуючим директором СТБ призначена Людмила Семчук, що працює в групі з 2004 року.

"Ми вдячні Володимиру Бородянському за співпрацю і бажаємо йому успіхів у подальшій діяльності", - зазначила Олена Пінчук, голова наглядової ради StarLightMedia.

Бородянський очолив холдинг в кінці березня 2012 року. До цього головою групи був Олександр Богуцький.

Раніше в кінці листопада цього року медіагрупа змінити організаційну структуру в дивізіони Мовлення, Виробництво, Новини з метою більшого партнерства між компаніями групи, а також об'єднанням інших підрозділів в центри експертиз.


Медіагрупа StarLightMedia знаходиться під управлінням компанії EastOne LLC бізнесмена Віктора Пінчука. До групи входять телеканали СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, QTV.

Згідно з даними медіагрупи, в 2018 році її частка телеперегляду на українському ринку перевищує 28%, що більш ніж на третину більше, ніж у найближчого конкурента. Група створює в рік понад 150 проектів, включаючи серіали і великі ТВ-формати.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X