McDonald's запустить нову послугу в Україні

27 березня 2018, 15:53

Компанія з іноземними інвестиціями МакДональдз Юкрейн Лтд., яка розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald's, планує в 2018 році вперше впровадити в нових ресторанах опцію подачі персоналом замовлення до столика.

Про це повідомив директор McDonald's Ukraine Гжегож Хмелярський, передає Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що перший ресторан з послугою обслуговування столиків планують відкрити в червні поточного року, проте локацію об'єкта поки не розголошують.

Відео дня

"Обслуговування за столиками - це революція в McDonald's, оскільки McDonald's завжди був закладом самообслуговування", - заявив Хмелярський.

За його словами, відвідувач зможе замовити страви на касі, а потім чекати за столиком. Співробітник ідентифікуватиме користувача за допомогою спеціального пристрою і приноситиме йому страви.

Крім того, обов'язковим елементом нових ресторанів McDonald's стануть термінали самообслуговування, за допомогою яких відвідувачі зможуть зробити замовлення і оплатити його за допомогою карти або готівкою на касі, а потім забрати страви в зоні видачі.


Перший заклад McDonald's в країні було відкрито 24 травня 1997 року Києві. Мережа ресторанів McDonald's в Україні обслуговує близько 350 тис. відвідувачів щодня. Штат співробітників мережі в країні налічує близько 7,5 тис. чол. У 2016 році ресторани McDonalds в Україні відвідало близько 85 млн чол.

Показати ще новини
Радіо НВ
X