McDonald's запускає доставку їжі в Києві

21 грудня 2018, 13:01

Компанія McDonald's Ukraine спільно із сервісом доставки товарів Glovo запустила сервіс доставки їжі зі своїх ресторанів у Києві.

Про це 21 грудня на прес-конференції повідомив генеральний директор McDonald's Ukraine Гжегош Хмелярський, повідомляє агентство Українськi Новини.

"Ми пішли назустріч пропозиції Glovo щодо доставки", - сказав він.

Відео дня

Покупці зможуть замовити страви за допомогою програми на смартфоні. Доставка була запущена 20 грудня.

До кінця року McDonald's Ukraine має намір розширити мережу доставки на 10 ресторанів у Києві, а в подальшому - розширити сервіс на інші міста країни.

У Glovo нагадали, що Україна стала не першою країною, де компанія взялася за доставку їжі з McDonald's.

"Ми активно працюємо з McDonald's на 21 ринку. Тепер сервіс доступний в Україні. Зараз доставка охоплює 6 ресторанів, до кінця року буде 10. Після цього плануємо активно розширюватися", - цитра Інтерфакс-Україна директора з регіонального розвитку Glovo Утсава Агарваля.

Вартість доставки буде фіксованою і складе 20 грн. Мінімальний обсяг замовлення не передбачений.

Доставка доступна в Шевченківському, Печерському та Солом'янському районах Києва. Протягом першого кварталу 2019 року Glovo планує охопити всі райони, а до кінця 2019 року - усі регіони України. У першу чергу доставка буде розширюватися на міста-мільйонники.

"Ми сподіваємося, що для нас це буде додаткова економічна вигода. Адже це 100% продажі, які б до нас не прийшли. По-друге, це додаткова зручність для клієнтів. Ми знаємо, що попит на послугу є. Неофіційна доставка діє, але оцінити її обсяг було складно", - зазначив Хмелярський.

Самостійно запускати сервіс доставки в McDonald's не планують.

Компанія McDonald's Ukraine працює в Україні з 1997 року і є світовим лідером в галузі мереж харчування швидкого обслуговування (понад 30 тис. закладів більш ніж у 100 країнах світу). В Україні працює 86 ресторанів компанії.

Редактор: Інна Семенова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X