McDonald's вирішив судитися з українською компанією через торговельні марки

4 грудня 2018, 11:20

Американська McDonald's International Property Company подала позов до українського Міністерства економічного розвитку і торгівлі та українському холдингу Асканія-Трейдинг з вимогою заборонити використання торгових марок Mc'Corn і MacCorn.

Про це йдеться в ухвалі Господарського суду Києва від 29 листопада, пише liga.net.

Засновниками української компанії, за даними YouControl, є Валентин Пономаренко та Олег Журавський.

Відео дня

Зазначається, що американська компанія вимагає заборонити Асканії-Трейдинг використовувати та передавати право власності на знаки для товарів і послуг за свідоцтвами України №130111 і 130112 від 11 жовтня 2010 року іншим особам або відмовлятися від зазначених свідоцтв на знаки для товарів і послуг.

Судова тяганина триває вже третій місяць, але підготовче заседання у справі весь час переносять - процес затягується.

При цьому на сайті Асканії Трейдинг йдеться, що Mc'Corn - власний бренд. Водночас в офісі Асканії-Трейдинг на момент публікації на запит видання не відповіла.

"Продукція під ТМ Mc'Corn випускається у співпраці з найбільшим європейським виробником попкорну для приготування в мікрохвильовій печі датською компанією Popz Holding LLC", - зазначається на сайті компанії.

В українському офісі МакДональдз конкретизувати причину і деталі спору відмовилися, повідомивши, що інформація є конфіденційною.

Юрист практики інтелектуальної власності ЮФ Evris Сергій Бригинець вважає, що американців збентежила перша частина нейминга бренду - Mc. "Схильний припустити, що не останню роль відіграє слово Mc, яке було визнано загальновідомим", - відзначає він.

Побічно це підтверджує і позов Асканія-Трейдинг з вимогою визнати недійсним рішення Апеляційного палати від 26.12.2016 про визнання загальновідомим знака Mc з червня 2009 року (справа № 910/13209/18). На думку компанії, рішення порушує її права і прийнято з неповним вивченням обставин, пише видання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X