McDonald's розширив в Україні мережу закладів з офіціантами

16 серпня 2018, 15:56

McDonald's Україна впровадила опцію подачі персоналом замовлення до столика в ресторані на Південному залізничному вокзалі Києва, що став п'ятим закладом нового формату.

Про це повідомили на Facebook-сторінці McDonald's.

“Поспішаємо порадувати вас: ми здійснили реконструкцію в нашому закладі на Південному вокзалі. Перший заклад нового формату в центральній частині міста вже чекає на своїх відвідувачів”, - відзначили в компанії.

Відео дня

Після реконструкції в ньому встановлені термінали самообслуговування, впроваджено обслуговування за столиком, касова зона розділена на дві частини - для замовлення і отримання страв.

Як передає агентство Інтерфакс-Україна, до кінця року McDonald's має намір відкрити ще сім закладів McDonald's нового формату.

Крім того, компанія вже переформатувала заклади у чотирьох ресторанах мережі: двох - у Києві, по одному - в Черкасах і Борисполі.

За даними прес-служби, ресторан мережі на Південному вокзалі почав роботу в кінці 2016 року.


Перший заклад McDonald's у країні було відкрито 24 травня 1997 року Києві. Мережа ресторанів McDonald's в Україні обслуговує близько 350 тис. відвідувачів щодня. Штат співробітників мережі в країні налічує близько 7,5 тис. чол. У 2016 році ресторани McDonalds в Україні відвідало близько 85 млн чол.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X