McDonald’s намітив масштабне звільнення працівників - The Wall Street Journal

8 червня 2018, 15:51

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s планує масштабні скорочення персоналу з метою економії адміністративних витрат близько $500 млн  до 2019 року.

Про це повідомив президент американського McDonald’s Крім Кемпцинскі у листі до співробітників,пише The Wall Street Journal.

Зокрема, компанія планує скоротити кількість рівнів корпоративного управління з восьми до шести. Керівництво вважає, що крім економії коштів, це також допоможе спростити систему управління корпорацією.

Відео дня

“Я усвідомлюю, що зміни будуть складними та означатимуть звільнення деяких співробітників”, — відзначає Кріс Кемпчинські.

При цьому, у компанії не розповідають про кількість персоналу, який планують скоротити.


McDonald's Corporation — американська корпорація, до 2010 року найбільша у світі мережа закладів швидкого харчування. Перший заклад McDonald's у країні було відкрито 24 травня 1997 року Києві. Мережа ресторанів McDonald's в Україні обслуговує близько 350 тис. відвідувачів щодня. Штат співробітників мережі в країні налічує близько 7,5 тис. чол. У 2016 році ресторани McDonalds в Україні відвідало близько 85 млн чол.

Показати ще новини
Радіо NV
X