Добудували ще до війни. McDonald’s відкрив новий ресторан у Києві

23 грудня 2022, 10:24
Ресторан McDonald’s на Оболоні (Фото:Пресслужба McDonald’s)

Ресторан McDonald’s на Оболоні (Фото:Пресслужба McDonald’s)

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відкрила новий ресторан у Києві. Будівництво закладу завершено до повномасштабного вторгнення РФ.

Мережа ресторанів McDonald's відкрила новий ресторан на Оболонській набережній у Києві. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Будівництво ресторану було завершено до початку повномасштабного вторгнення РФ. З ухваленням рішення про поступове відновлення роботи в Україні, оболонський ресторан додали до переліку закладів до відкриття.

Відео дня

Ресторан на Оболоні – другий в Україні флагманський ресторан із спеціальною концепцією для сімей з дітьми. У цьому McDonald's облаштовані дитячі гірки всередині та зовні заклади, розсувні столики, які можна збільшувати для великих компаній, унікальна графіка на стінах у стилі дитячих малюнків.

Сам заклад розташований біля Оболонської набережної та парку Наталка.

У залі ресторану розташовано 254 місця для гостей на двох поверхах та ще 98 на терасі. Також у залі працює 12 екранів терміналів самообслуговування.

Ресторан працюватиме з 07:00 до 21:00. Загалом в Україні відновили роботу 63 ресторани McDonald's.

Раніше у грудні мережа ресторанів McDonald's відновила роботу ще двох закладів у Києві — на Центральному автовокзалі та на станції метро Шулявська.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X