МАУ спростила порядок онлайн реєстрації

23 червня 2017, 14:57
Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України розповсюдила можливість онлайн-реєстрації на рейси для ряду категорій пасажирів, які раніше не мали можливості реєструватися онлайн з технічних причин

Як йдеться у повідомленні компанії, послуга тепер доступна пасажирам, які подорожують з дітьми або тваринами, несупроводжуваним дітям, пасажирам з особливими потребами, в тому числі потребують додаткового кисню під час польоту, а також пасажирам, що перевозять зброю.

Відео дня

Онлайн-реєстрація на власні рейси МАУ відкривається за 48 години до вильоту за розкладом.

Винятки: онлайн-реєстрація відкривається за 24 години на рейси по вильоту з Нью-Йорка, рейс "Київ - Брюссель" і чартерні рейси, а також за 18 годин на рейси по вильоту з Брюсселя.

Онлайн-реєстрація закривається за 40 хвилин до вильоту на всіх доступних до онлайн-реєстрації напрямках.

Винятки: онлайн-реєстрація закривається за 4 години на рейси по вильоту з Нью-Йорка; за 3 години на рейси по вильоту з Тель-Авіва і Запоріжжя.

Альтернативою онлайн-реєстрації є автоматична реєстрація.

Так, пасажири, які вказали в бронюванні квитка коректні паспортні та контактні дані і не зареєструвалися раніше, ніж за 12 і 4 години до вильоту регулярних і чартерних рейсів відповідно, будуть зареєстровані системою автоматично і отримають посадкові документи на вказану в бронюванні електронну адресу.

Показати ще новини
Радіо NV
X