МАУ зібралася змінити умови програм лояльності

6 листопада 2018, 11:30

Міжнародні авіалінії України (МАУ) з 1 січня 2019 року змінюють умови для індивідуальних і корпоративних учасників програм лояльності (Panorama Club і Panorama Club Corporate), повністю прив'язавши їх до вартості квитків.

Про це повідомили в авіакомпанії.

"З 1 січня 2019 року кількість миль, що нараховуються на рахунок учасника за переліт, більше не залежатиме від відстані між аеропортами вильоту/прильоту в милях і від класу бронювання, а нараховуватиметься залежно від вартості авіаквитка. При цьому милі нараховуватимуться за авіаквитки на всі власні регулярні рейси МАУ, придбані за всіма тарифами, зокрема лоукост", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

В оновлених умовах зазначається, що власники карток лояльності будуть накопичувати милі за кожен $1, витрачений на авіаквиток (тариф без урахування зборів), і отримувати 5, 7 і 10 миль відповідно.

Крім того, з 2019 року авіакомпанія також дозволить використовувати накопичені бонуси вже під час наступної подорожі, оплачуючи ними будь-яку частину вартості авіаквитка.

Авіакомпанія також зберігає можливість накопичувати милі за придбання додаткових послуг МАУ - 7 миль за $1 за умови їх попередньої оплати.


МАУ заснована в 1992 році. 100% акцій знаходяться у приватній власності. Авіакомпанія з'єднує Україну більш ніж з 50-ма містами і ключовими пунктами Європи, Азії, Америки, Африки, Близького Сходу і країн СНД і забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів у більш ніж 3 тис. міст світу. МАУ виконує понад 1,1 тис. регулярних рейсів в тиждень. Парк МАУ налічує 43 літаки. Базовим аеропортом є міжнародний аеропорт Бориспіль.


Нагадаємо, що з 1 липня 2018 року МАУ скасувала можливість перевезення наднормативного багажу для учасників програми лояльності Panorama Club Classic.

З 15 січня 2019 року МАУ вирішила змінити норми перевезення ручної поклажі на всіх своїх рейсах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X