МАУ збільшила пасажироперевезення на 24%

11 липня 2016, 12:02
Компанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) в першому півріччі збільшила обсяг пасажирських перевезень на 24% порівняно з аналогічним періодом 2015 року, передає Інтерфакс-Україна

"Я можу сказати, що МАУ продовжує тенденцію зростання, що випереджає темпи зростання ринку, і ми в першому півріччі зросли порівняно з аналогічним періодом 2015 року на 24%, до 2,5 млн пасажирів. По ринку в цілому, за нашими оцінками зростання проданих авіаперельотів в Україні становило трохи більше 11%", президент компанії Юрій Мірошников.

Відео дня

У МАУ відзначили для того, щоб зрозуміти зазначені результати, потрібно орієнтуватися не стільки на січень-червень цього року, а на роботу протягом другого півріччя минулого року.

"Серед серйозних віх для компанії – відкриття рейсу в Пекін наприкінці квітня 2015 року, це відкриття ряду середньомагістральних східноєвропейських напрямків, часткова зміна моделі функціонування МАУ, що дозволило нам втиснути по два коротких європейських рейси, таких як Мінськ, Вільнюс, Варшава, Берлін, між традиційними ранковими і вечірніми піками польотів. Завдяки цьому, з меншим флотом нам вдалося навчитися виконувати більше кількість рейсів, для чого, у свій час був проведений ряд технологічних змін, зокрема – скорочений простій літаків в базовому і транзитних аеропортах", – зазначив Мірошников.

Нагадаємо, в червні цього року Національне антикорупційне бюро виявило факти зловживання з боку компанії МАУ на суму понад 100 млн грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X