МАУ вводить плату за роздруковування посадкових талонів

21 серпня 2017, 11:40
З 1 жовтня 2017 року компанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) буде стягувати плату за роздруковування посадкових талонів в аеропорту на стійці реєстрації з пасажирів економ-класу внутрішніх та міжнародних рейсів середньої дальності

Про це з посиланням на оновлені правила авіакомпанії повідомляє галузевий портал avianews.com .

Уникнути цього збору зможуть пасажири, які пройшли онлайн-реєстрацію та зберегли на мобільному пристрої або роздрукували виданий системою посадковий талон.

Відео дня

При цьому безкоштовними залишаться реєстрація і отримання посадкових талонів в аеропорту для тих, хто подорожує в економ-класі далекомагістральними рейсами, та для пасажирів бізнес-класу всіх рейсів.

Раніше повідомлялося про те, що з 1 липня 2017 року МАУ як експеримент ввела плату за отримання посадкового талона в аеропорту на рейсах Київ-Рига і Рига-Київ. Розмір збору становить еквівалент $20 для вильотів з України та €20 для вильотів з Риги.

Нагадаємо, сьогодні плату за реєстрацію або роздруковування посадкового талона в аеропорту стягують авіакомпанії Wizz Air, airBaltic і El Al (на рейсах, що виконуються під торговою маркою UP).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X