МАУ вирішила ввести плату за роздруковування посадкових талонів

15 вересня 2017, 18:33
559
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За роздруківку посадкових талонів стягуватиметься додаткова плата

Посадковий талон на стійці реєстрації на власні регулярні рейси авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ, Київ) з 1 жовтня отримати можна буде тільки за додаткову плату

Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Нововведення стосуватиметься пасажирів економічного класу, всіх середньомагістральних рейсів і рейсів усередині України, вказується в повідомленні.

При цьому всі пасажири МАУ, включаючи пасажирів, які подорожують з дітьми або тваринами, дітей без супроводу, пасажирів з обмеженими фізичними можливостями або інвалідів, а також пасажирів, перевозять зброю, можуть як і раніше скористатися безкоштовною опцією віддаленої реєстрації на рейс, вибравши один із запропонованих варіантів.

Зокрема, це онлайн реєстрація на сайті або за допомогою мобільного додатку, яка відкривається за 48 годин і закривається за 40 хвилин до вильоту за розкладом і передбачає можливість самостійно вибрати місце в салоні з доступних на момент реєстрації.

А також, безкоштовної залишається автоматична реєстрація, яка доступна пасажирам, що вказали в бронюванні квитка коректні паспортні та контактні дані і не зареєструвалися раніше, ніж за 12 годин до вильоту регулярних рейсів. Цей варіант передбачає автоматичний вибір місця згідно типу тарифу і класу обслуговування.

"За умови правильного внесення контактних і паспортних даних пасажири отримають на свою електронну адресу запрошення зареєструватися онлайн за 48 годин до вильоту. Після цього необхідно зайти на сайт за посиланням, вибрати місце, а потім або зберегти посадковий талон, або вибрати опцію відправки на електронну пошту. Талони необхідно роздрукувати або зберегти в портативний пристрій і пред'явити співробітнику контролю авіаційної безпеки в паперовому або цифровому вигляді", - заявляв в компанії.

При цьому, починаючи з 1 жовтня, з пасажирів економічного класу власних регулярних середньомагістральних рейсів МАУ і рейсів усередині України, що не скористалися жодної з перерахованих можливостей і прийняли рішення отримати посадковий талон на стійці реєстрації в аеропорту вильоту, стягуватиметься додаткова плата в еквіваленті €10 в місцевій валюті.

У компанії пояснюють нововведення скороченням витрат на утримання стійок реєстрації та персоналу хендлінгових компаній в аеропортах.

Раніше, МАУ ввела плату за отримання посадкового талона в аеропорту на рейсах Київ-Рига і Рига-Київ. Розмір збору становив еквівалент $20 при вильоті з України і € 20 при вильоті з Риги.


МАУ є однією з найбільших авіакомпаній України, виконує близько 700 міжнародних і внутрішніх рейсів на тиждень.

Флот МАУ складається з 40 літаків, з яких 22 - судна Boeing 737 NG із середнім віком 9,4 року.

В даний момент середній вік парку МАУ становить 12,5 років.

Одним з кінцевих бенефіціарів компанії є екс-співвласник Приватбанку, бізнесмен Ігор Коломойський.

Вибір редакції

Політика

Вчора, 14:44

article_img
Видали безпідставно. Що відомо про російський паспорт Труханова та відмову від нього
Події

Вчора, 11:09

article_img
Вакарчук розповів, за якого кандидата голосуватиме на виборах
Авто

Сьогодні, 07:01

article_img
Найкращі кросовери з пробігом до $15 тис.

Головне

Футбол

Сьогодні, 00:23

article_img
Суркіс прокоментував звинувачення Павелка в несплаті Динамо податків
Політика

Вчора, 13:12

article_img
ГПУ ймовірно саботує справу щодо газового бізнесу оточення Порошенка - Схеми
Країни

Вчора, 22:49

article_img
У Румунії почалися мітинги на підтримку антикорупційного прокурора Ковесі