МАУ вирішила ввести плату за роздруковування посадкових талонів

15 вересня 2017, 18:33
Посадковий талон на стійці реєстрації на власні регулярні рейси авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ, Київ) з 1 жовтня отримати можна буде тільки за додаткову плату

Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Нововведення стосуватиметься пасажирів економічного класу, всіх середньомагістральних рейсів і рейсів усередині України, вказується в повідомленні.

Відео дня

При цьому всі пасажири МАУ, включаючи пасажирів, які подорожують з дітьми або тваринами, дітей без супроводу, пасажирів з обмеженими фізичними можливостями або інвалідів, а також пасажирів, перевозять зброю, можуть як і раніше скористатися безкоштовною опцією віддаленої реєстрації на рейс, вибравши один із запропонованих варіантів.

Зокрема, це онлайн реєстрація на сайті або за допомогою мобільного додатку, яка відкривається за 48 годин і закривається за 40 хвилин до вильоту за розкладом і передбачає можливість самостійно вибрати місце в салоні з доступних на момент реєстрації.

А також, безкоштовної залишається автоматична реєстрація, яка доступна пасажирам, що вказали в бронюванні квитка коректні паспортні та контактні дані і не зареєструвалися раніше, ніж за 12 годин до вильоту регулярних рейсів. Цей варіант передбачає автоматичний вибір місця згідно типу тарифу і класу обслуговування.

"За умови правильного внесення контактних і паспортних даних пасажири отримають на свою електронну адресу запрошення зареєструватися онлайн за 48 годин до вильоту. Після цього необхідно зайти на сайт за посиланням, вибрати місце, а потім або зберегти посадковий талон, або вибрати опцію відправки на електронну пошту. Талони необхідно роздрукувати або зберегти в портативний пристрій і пред'явити співробітнику контролю авіаційної безпеки в паперовому або цифровому вигляді", - заявляв в компанії.

При цьому, починаючи з 1 жовтня, з пасажирів економічного класу власних регулярних середньомагістральних рейсів МАУ і рейсів усередині України, що не скористалися жодної з перерахованих можливостей і прийняли рішення отримати посадковий талон на стійці реєстрації в аеропорту вильоту, стягуватиметься додаткова плата в еквіваленті €10 в місцевій валюті.

У компанії пояснюють нововведення скороченням витрат на утримання стійок реєстрації та персоналу хендлінгових компаній в аеропортах.

Раніше, МАУ ввела плату за отримання посадкового талона в аеропорту на рейсах Київ-Рига і Рига-Київ. Розмір збору становив еквівалент $20 при вильоті з України і € 20 при вильоті з Риги.


МАУ є однією з найбільших авіакомпаній України, виконує близько 700 міжнародних і внутрішніх рейсів на тиждень.

Флот МАУ складається з 40 літаків, з яких 22 - судна Boeing 737 NG із середнім віком 9,4 року.

В даний момент середній вік парку МАУ становить 12,5 років.

Одним з кінцевих бенефіціарів компанії є екс-співвласник Приватбанку, бізнесмен Ігор Коломойський.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X