МАУ вирішила різко підняти плату за роздруківку посадкового талона

31 травня 2018, 13:27

Найбільша авіакомпанія країни - Міжнародні авіалінії України (МАУ) - повідомила про підвищення з 15 червня розміру збору за роздруківку посадкового талона в аеропорту з €10 до €15.

Про це повідомили в компанії, передає avianews.com.

Також МАУ поінформувала про майбутнє поширення цього збору на далекомагістральні маршрути в межах уніфікації процедури реєстрації на рейс. Відбудеться це з 1 серпня.

Відео дня

Уникнути плати нового збору зможуть пасажири, які пройдуть онлайн-реєстрацію на рейс і роздрукують посадковий талон або ж збережуть його на мобільному пристрої для показу з екрану гаджета.

Також мандрівники, які прибули в аеропорт Бориспіль заздалегідь, можуть зареєструватися на рейс безкоштовно через кіоски самостійної реєстрації. Зробити це можна не пізніше ніж за 2 години до вильоту. У разі, якщо пасажир прибув в аеропорт, пройшовши онлайн-реєстрацію, в кіосках він безкоштовно зможе роздрукувати талон.

Вперше плату за роздруківку посадкового талона в аеропорту МАУ ввела з 1 липня 2017 роки для рейсів Київ-Рига і Рига-Київ. Розмір збору становив еквівалент $20 при вильоті з України і €20 при вильоті з Риги.

З 1 жовтня 2017 року збір було зменшено з €20 до €10 і поширено на всі внутрішні, а також міжнародні напрямки середньої дальності.

Наразі роздруківку посадкового талона в аеропорту не оплачують пасажири бізнес-класу всіх рейсів, мандрівники, які купили квитки преміум-економ-класу і економ-класу на далекомагістральні рейси, а також пасажири чартерних рейсів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X