МАУ відповіла на звинувачення Омеляна про багатомільйонний борг

28 липня 2017, 08:37
Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ, Київ) спростовує наявність боргу у 400 млн грн перед держбюджетом, про що раніше заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Про це повідомив президент МАУ Юрій Мірошников, передає агентство Інтерфакс-Україна .

"Що стосується 400 млн грн, озвучених паном міністром, я не знаю яким чином він порахував ці цифри, боргу такого немає. Я можу припустити, що мова йде про спірну суму і тут, напевно, не вистачить і години, щоб перерахувати кількість судових позовів, щодо збору до спецфонду, який з певного моменту на глибоке переконання МАУ, підкріплене не тільки думками незалежних юридичних експертиз але і судовими рішеннями, перестав бути законним, і МАУ перестала його оплачувати", - заявив він.

Відео дня

Раніше Омелян звинуватив МАУ у несплаті 400 млн грн податків.

"Я б щиро порадив власникам і керівництву МАУ сконцентруватися на питанні сплати до державного бюджету 400 млн грн зборів, які вони вже заборгували, на питаннях розвитку аеропорту Дніпро, авіакомпанії Дніпроавіа і багатьох інших питаннях", - говорив міністр.

Нагадаємо, що МАУ подала позови до суду проти лоукостера Ryanair і Мінінфраструктури на 20 млн грн.

Раніше, ірландська авіакомпанія Ryanair після тривалих переговорів скасувала плани з виходу на авіаринок України. Авіаперевізник пояснив таке рішення розбіжностями з керівництвом Борисполя, яке відмовилося виконувати досягнуті між авіакомпанією та Міністерством інфраструктури України домовленості.

У свою чергу гендиректор Борисполя Павло Рябікін звинуватив лоукостер Ryanair в незаконних вимогах. Також він заявляв, що через ультиматум Ryanair аеропорт може зазнати збитків в 2 млрд грн.

Коментуючи ситуацію, що склалася, Омелян заявив, що у відмові Ryanair запланованого входу в Україні винен також і найбільший авіаперевізник країни - авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ).

Показати ще новини
Радіо NV
X