МАУ скорочує літній розклад через затримку поставок Boeing 737 MAX

4 квітня 2019, 18:07

Пасажири, яких торкнулися зміни розкладу, отримають повідомлення і пропозиції з альтернативними датами вильоту або маршрутами

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України змушена внести зміни в розклад своїх рейсів на період літньої навігації. У зв'язку з цим на деяких маршрутах відбудеться скорочення інтенсивності польотів, повідомили в прес-службі МАУ.

Відео дня

"Основною причиною змін стала затримка поставки літаків Boeing 737 MAX, які повинні були почати роботу на регулярних рейсах МАУ з середини квітня поточного року. Однак, в зв'язку з тим, що експлуатація даного типу повітряного судна припинена до завершення розслідування, поставка трьох Boeing 737 MAX для авіакомпанії МАУ відкладається", - сказано в повідомленні.

Через відсутність запланованих літаків авіакомпанія проводить вимушене коригування розкладу своїх рейсів. Зокрема, зміни торкнуться таких напрямків, як Афіни, Стамбул і Єреван, де МАУ зменшить кількість рейсів. Рейси між Києвом і Вінницею будуть скасовані.

Також в квітні, травні і червні передбачаються скасування деяких рейсів з Києва в Запоріжжя, Херсон, Івано-Франківськ, Баку, Мінськ, Ригу, Женеву, Амман і Анкару. Пасажири, яких торкнулися зміни розкладу, отримають повідомлення і пропозиції з альтернативними датами вильоту або маршрутами.

"У зв'язку з непередбаченими обставинами, які привели до збоїв в поставках літаків, ми були змушені внести зміни в уже зверстаний літній розклад польотів. Для того, щоб забезпечити можливість пасажирам дістатися до місць призначення, МАУ перерозподіляє існуючий флот і докладає всіх зусиль для виконання зобов'язань перед своїми клієнтами. Всі зміни в розкладі відображаються в системах бронювання, - зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. - Рейси, які не скасовані, будуть гарантовано виконані авіакомпанією. У разі додаткових точкових коректив, ми будемо оперативно інформувати ринок про ці зміни".

Як повідомлялося, в поточному році МАУ планувала отримати як мінімум три літаки Boeing 737 MAX 8.

В середині березня Державна авіаційна служба України у зв'язку з катастрофами літаків Boeing 737-8 MAX, точні причини яких ще розслідуються, вирішила призупинити польоти Boeing 737-8 MAX і 737-9 MAX в Україні.

В даний час до складу флоту МАУ входить 41 авіалайнер різних модифікацій, з середнім віком 11,6 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X