МАУ повідомила про затримку понад 20 рейсів через збій у заправці літаків паливом в аеропорту Бориспіль

30 січня 2019, 00:13

У вівторок увечері, 29 січня, авіакомпанія Міжнародні авіалінії України повідомила про затримку на 1-2 години 22 авіарейсів в аеропорту Бориспіль через збій у заправці літаків паливом.

"Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України інформує про затримку на 1-2 години 22 рейсів, що сталася ввечері 29 січня в аеропорту Бориспіль. Затримки викликані збоєм в заправці літаків авіаційним паливом", - повідомляє прес-служба авіакомпанії в Facebook.

Відео дня

Відзначається, що в офіційному повідомленні компанії-постачальника авіаційного пального, причиною припинення заправки називають її конфлікт з Державною фіскальною службою України.

"Він пов'язаний з механізмом погашення векселів при реалізації авіапалива, що був введений новими положеннями Податкового кодексу, які вступили в силу з 1 січня 2019 року. Заправка була припинена, незважаючи на те, що авіакомпанія виконує всі свої зобов'язання за договором поставки пального в аеропорту Бориспіль", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі підкреслили, що в зв'язку зі сформованою ситуацією, авіакомпанія була змушена надати постачальнику авіаційного палива лист про компенсацію можливих штрафних санкцій з боку ДФС України, пов'язаних з заправкою, яка здійснювалася ввечері 29 січня.

"Авіакомпанія зробила цей крок з метою попередити можливі серйозні наслідки для компанії і незручності для пасажирів. Інтереси пасажирів для МАУ завжди були і залишаються на першому місці. А в даному випадку мова йде про інтереси понад 3 тисяч пасажирів", - заявили в компанії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X