МАУ подала позови до суду проти лоукостера Ryanair і Мінінфраструктури на 20 мільйонів

26 липня 2017, 09:48
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що міністерство і лоукостер Ryanair отримали ряд судових позовів від компанії Міжнародні авіалінії України (МАУ), підконтрольної бізнесменові Ігорю Коломойському

Про це міністр заявив на своїй Facebook-сторінці.

"Вчора отримав ряд судових позовів МАУ, суть яких наступна: 1. Скасувати контракт Раянейр з аеропортом Львова. 2. Заборонити Міністерству надавати сприяння Раянейр в Україні.", - пише Омелян.

Відео дня

"Ну, і вишенька на торті, через можливий захід Раянейр в Україну, компанія МАУ була змушена знизити ціни і завдала собі збитків. Тому, "національна" авіакомпанія просить суд, щоб Міністерство інфраструктури компенсувало їм десятки мільйони гривень "втрат", - зазначає міністр.

За словами Омеляна, МАУ використовує всі можливості, щоб заблокувати прихід лоукостера в державу і дати можливість українцям літати в десятки разів дешевше Європою та світом, збільшити потік туристів в Україну в рази.

Нагадаємо, ірландська авіакомпанія Ryanair після тривалих переговорів скасувала плани з виходу на авіаринок України. Авіаперевізник пояснив таке рішення розбіжностями з керівництвом Борисполя, яке відмовилося виконувати досягнуті між авіакомпанією та Міністерством інфраструктури України домовленості.

У свою чергу гендиректор Борисполя Павло Рябікін звинуватив лоукостер Ryanair в незаконних вимогах. Також він заявляв, що через ультиматум Ryanair аеропорт може зазнати збитків в 2 млрд грн.

Коментуючи ситуацію, що склалася, Омелян заявив, що у відмові Ryanair запланованого входу в Україні винен також і найбільший авіаперевізник країни - авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ).

Показати ще новини
Радіо NV
X