МАУ починає розпродаж квитків на честь безвізу

29 травня 2017, 13:50
Вітчизняна авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) проведе розпродаж понад 30 тис. авіаквитків в Європу на честь майбутнього введення безвізового режиму з ЄС

Про це пише avianews.com.

1 червня на сайті МАУ можна буде купити квитки за 1390 грн в обидві сторони для здійснення одноденної поїздки в день введення безвізу (11 червня) з Києва до Брюсселя або Вільнюса.

Відео дня

У цю вартість включено трансфер з/до аеропортів у Брюсселі та Вільнюсі. А також екскурсія в містах.

11 червня авіакомпанія почне одноденний розпродаж 30 тис. квитків до міст Європи за ціною 763 грн в одну сторону. Здійснити переліт за такою ціною буде можливо в період з 12 до 30 червня. Забронювати квитки можна на сайті авіакомпанії.

Нагадаємо, Європарламент підтримав введення безвізового режиму з Україною 6 квітня 2017 року. 11 травня скасування віз для короткострокових поїздок підтримала Рада міністрів ЄС. 17 травня регуляцію про безвізовий режим підписали президенти ЄС і Європарламенту. І вже 22 травня рішення було опубліковано в офіційному віснику ЄС і набуде чинності через 20 календарних днів (11 червня).

Після цього громадяни України, які мають дійсні біометричні паспорти, зможуть відвідувати без отримання візи 22 держави ЄС, що входять в Шенгенську зону (Австрія, Бельгія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія та Швеція), чотири держави ЄС, що не входять в Шенген (Болгарія, Кіпр, Румунія і Хорватія), а також чотири держави, що не входять в ЄС, але є учасниками Шенгенської угоди (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія).

Слід відзначити, що безвізовий режим не дає права на роботу і дозволить українцям перебувати на території іноземних держав не більше 90 днів кожні півроку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X