Рекорд відкладається. МАУ почне виконувати рейси Київ-Нью-Йорк навесні

2 жовтня 2020, 17:12

Авіакомпанія МАУ відклала старт рейсу Київ — Нью-Йорк через погіршення економічних прогнозів, зростання захворюваності на COVID-19 і конфлікту військового конфлікту на Кавказі.

Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України перенесла початок виконання рейсів Київ - Нью-Йорк на завершення низького зимового сезону 2020-2021 року. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Дане рішення обумовлене об'єктивними обставинами. Планування виконання далекомагістральних рейсів виконується заздалегідь. До уваги беруться всі актуальні зміни на ринку і прогноз їхнього впливу на майбутнє», - йдеться в повідомленні МАУ.

В авіакомпанії відзначили, що на рішення перенести старт рейсів вплинули перегляд падіння ВВП України і погіршення епідеміологічної ситуації в східноєвропейських країнах і Ізраїлі.

Також на рішення вплинуло суттєве погіршення політичної ситуації на Кавказі, через якого авіакомпанії скасували рейси в Єреван, Баку, Тбілісі. Ці рейси повинні були забезпечити транзитний потік через Київ в США.

«Сукупність цих факторів, що обумовлюють зниження як прямого трафіку з України в Нью-Йорк, так і транзиту в США, і стала причиною перегляду доцільності відновлення прямого рейсу Київ - Нью-Йорк в 2020 році», - відзначили в авіакомпанії.

Також в МАУ заявили, що продовжують планувати польоти виходячи виключно з об'єктивних ринкових і епідеміологічних факторів.

Нагадаємо, що за даними сервісу OAG, рейс компанії МАУ з аеропорту Бориспіль в аеропорт Джона Кеннеді в Нью-Йорку буде найтривалішим в світі для літака Boeing 737-900ER. Його протяжність складе 7 615 км, а тривалість 12,5 годин.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X