МАУ Коломойського буде возити пасажирів на чужому літаку

10 листопада 2016, 11:30
Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) почала використовувати на рейсах в Бангкок широкофюзеляжний літак Airbus А330 перевізника Роза Вітрів (Windrose)

Про це повідомили в МАУ, передає ЦТС.

Зазначається, що таке рішення прийнято на період зимової навігації 2016/2017 років з метою задоволення пасажирського попиту.

У компанії зазначили, що літак взято в "мокрий" лізинг, тобто з екіпажем, який залишається перебувати у штаті Windrose.

Відео дня

Польоти на А330 цієї авіакомпанії в інтересах МАУ будуть тривати з 9 листопада цього року до 4 квітня 2017-го.

"Ми в МАУ бачимо зростаючий інтерес до прямих рейсів Київ-Бангкок з боку українських пасажирів. Разом з тим наші клієнти з Європи також активно користуються перевагами розгалуженої маршрутної мережі МАУ і подорожують до столиці Таїланду транзитом через Київ. Саме тому чотири з п'яти щотижневих рейсів МАУ в Бангкок будуть виконуватися на літаку Airbus А330, що має велику пасажирську ємність (321 крісло), ніж Boeing 767", - зазначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.


МАУ базується в аеропорту Бориспіль і є найбільшою українською авіакомпанією. Флот складається з 39 літаків: 35 середньомагістральних і чотирьох далекомагістральних.

Авіакомпанія Windrose заснована в 2003 році, виконує регулярні та чартерні перевезення. За даними реєстру цивільних повітряних суден має в парку чотири літаки Airbus А321, один Airbus А320 і один Airbus А330.

Показати ще новини
Радіо NV
X