МАУ пропонує свої літаки у мокрий лізинг

21 березня, 13:17
МАУ (Фото:Fly UIA / Facebook)

МАУ (Фото:Fly UIA / Facebook)

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України пропонує свої літаки у мокрий лізинг, а також для чартерних та гуманітарних рейсів. Умова — не літати до РФ і Білорусь.

Українська авіакомпанія МАУ пропонує свої літаки до «мокрого лізингу», а також для виконання чартерних і гуманітарних рейсів за межі України. Про це йдеться в повідомленні компанії в LinkedIn.

Відео дня

«МАУ тепер має можливість запропонувати авіакомпаніям та партнерам приєднатися до економічної підтримки України, скориставшись наявністю літаків МАУ для чартерних і гуманітарних рейсів за межі України та укладаючи договори „мокрого лізингу“», — заявили в компанії.

У МАУ запевнили, що успішно відбуваються періодичні перевірки на відповідність сучасним вимогам експлуатаційної безпеки IOSA, які охоплюють усі аспекти діяльності авіакомпанії.

У МАУ наголосили, що співпраця можлива з тими авіакомпаніями, які не літають до РФ та Білорусі та не отримують фінансування від цих країн.

Мокрий лізинг, або лізинг з екіпажем — лізинг, за умовами якого повітряне судно включено до сертифікату експлуатанта — лізингодавця, який відповідає за забезпечення безпеки польотів.

Раніше про намір передати свої літаки у «мокрий лізинг» заявив український лоукостер SkyUp.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X