МАУ дозволили відкрити шість нових міжнародних авіарейсів

5 вересня 2017, 13:02
Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) отримала дозволи на ряд нових авіамаршрутів у регулярному режимі

Відповідне рішення прийняла комісія Державіаслужби 28 серпня, дозвіл набув чинності з 1 вересня 2017 року на необмежений термін.

МАУ надано право літати з Києва до Делі (Індія) з частотою 4 рейси на тиждень, пише ЦТС . Також компанія отримала право літати на маршруті Київ-Торонто (Канада) з частотою 3 рейси на тиждень.

Відео дня

Раніше МАУ анонсувала запуск далекомагістральних рейсів в Індію і Канаду влітку 2018 року.

Крім того, компанії дали право літати за напрямками Київ-Попрад (Словаччина), Київ-Неаполь (Італія), Київ-Болонья (Італія). На всіх цих напрямках компанія зможе виконувати максимум 3 рейси на тиждень.

Крім того, МАУ дозволили літати за маршрутом Київ-Осло (Норвегія) з частотою 4 рейси на тиждень.

Перевізник також отримав додаткові частоти на ряді маршрутів. На лінії Київ-Кіттіла (Фінляндія) кількість можливих рейсів збільшено з 1 до 2, Київ-Копенгаген - з 7 до 9, Київ-Баку - з 7 до 14, Київ-Афіни - з 10 до 11, Київ-Салоніки - з 2 до 3.

Отримала МАУ і одну відмову - їй не дозволили літати на регулярній основі за маршрутом Київ-Ізмір (Туреччина).

Відзначимо, що комісія Державіаслужби приймає рішення тільки про рекомендації надати перевізникові право літати за тим чи іншим маршрутом, але саме рішення з урахуванням побажань комісії затверджує керівник відомства (як правило, він підписує всі рішення комісії).

Нагадаємо, що з 6 квітня 2018 року МАУ відкриє рейси з Києва до столиці Єгипту Каїра.

Показати ще новини
Радіо NV
X