Новоспечений конкурент Twitter відмовився щонайменше від п’яти інвестпропозицій для захисту некомерційного статусу

29 грудня 2022, 11:07
Mastodon відмовився від більш ніж п’яти інвестпропозицій (Фото:Battenhall\Unsplash)

Mastodon відмовився від більш ніж п’яти інвестпропозицій (Фото:Battenhall\Unsplash)

Платформа Mastodon, яку вважають конкурентом Twitter, відмовилася мінімум від п’яти інвестпропозицій за місяць.

Новий конкурент Twitter платформа Mastodon за останні місяці відхилила понад п'ять інвестиційних пропозицій від венчурних компаній Кремнієвої долини, щоб захистити свій некомерційний статус.

Відео дня

Про це пише Financial Times.

Кількість користувачів Mastodon різко зросла після того, як Ілон Маск купив Twitter за $44 млрд у жовтні на тлі побоювань щодо того, як мільярдер керує популярною соціальною мережею.

Засновник Mastodon Ойген Рочко сказав Financial Times, що він отримав пропозиції від більш ніж п'яти американських інвесторів "сотні тисяч доларів" на підтримку продукту після різкого зростання користувачів.

За словами Рочка, некомерційний статус платформи є "недоторканим" і додав, що незалежність Mastodon і вибір стилів модерації на її серверах є частиною привабливості платформи.

Mastodon не перетвориться на все, що ви ненавидите в Twitter. Те, що його можна продати скандальному мільярдеру, те, що його можна закрити, збанкрутувати і таке інше. Це різниця в парадигмах [між платформами]», - наголосив Рочко.

За даними Sensor Tower, щоденні завантаження Mastodon зросли з 6000 27 жовтня, в день, коли Маск придбав Twitter, до піку 243 000 18 листопада. Крім того, користувачі кинулися на інші платформи, які конкурують з Twitter. Зокрема сплеск активності був помічений на Tumbler.

Раніше повідомлялося, що Ілон Маск запустив у своєму акаунті опитування, чи повинен він залишити пост СЕО компанії. Більшість користувачів сказало "так".

Голосування він опублікував після того, як Twitter заборонив користувачам постити посилання на сторонні соцмережі. Через критику користувачів оновлень довелося швидко відмовитися.

Пізніше Маск заявив, що залишить посаду СЕО Twitter після того, як " Знайдеться дурник, готовий до цієї роботи".

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X