Масове отруєння та переповнені гуртожитки. Apple призупинила роботу заводу з виробництва iPhone в Індії

31 грудня 2021, 11:25

Американська компанія Apple призупинила роботу фабрики iPhone на півдні Індії після протестів через масове харчове отруєння та погані умови життя.

Аудит показав, що столові та гуртожитки для робітників не відповідають вимогам, пише BBC.

За інформацією місцевих ЗМІ, близько 250 жінок, які працювали на заводі Foxconn, постраждали внаслідок харчового отруєння, понад 150 із них потрапили до лікарень. У Foxconn вибачилися та заявили, що проводять розслідування.

Відео дня

"Ми дуже жаліємо про проблему, з якою зіткнулися наші співробітники, і негайно робимо кроки для покращення умов та послуг, які ми надаємо", - прокоментували в тайванській компанії.

Завод, який знаходиться приблизно за 40 км від індійського міста Ченнаї, закрито з 18 грудня, коли розпочалася акція протесту. На підприємстві працює 17 тисяч людей.

Reuters повідомляє, що робітники живуть у переповнених гуртожитках, у туалетах немає змиву, а їжа іноді була з хробаками. Про це агентству розповіли шість робітниць на умовах анонімності.

За словами п'яти з них, вони сплять на підлозі у кімнатах, де мешкає від шести до 30 жінок. Двоє джерел сказали, що у гуртожитку встановлені туалети без змиву.

"Люди, які живуть у гуртожитках, постійно страждали від тієї чи іншої хвороби - шкірної алергії, болю в грудях, харчового отруєння", - сказала Reuters 21-річна жінка, яка звільнилася після початку протесту. За її словами, раніше випадки отруєнь стосувалися одного чи двох робітників.

Показати ще новини
Радіо NV
X