Потрібен кеш. Маск продав акцій Tesla на $4 млрд після закриття угоди з Twitter

9 листопада 2022, 10:56
Ілон Маск (Фото:NTB/Carina Johansen via REUTERS/File Photo)

Ілон Маск (Фото:NTB/Carina Johansen via REUTERS/File Photo)

Мільярдер Ілон Маск продав акцій Tesla майже на $4 млрд після закриття угоди з Twitter.

СЕО Tesla Ілон Маск повідомив, що продав акцій автовиробника ще на $3,95 млрд після закриття угоди з купівлі Twitter.

Про це пише Financial Times.

Таким чином, його загальний обсяг продажів акцій Маском досяг майже $20 млрд з тих пір, як цього року він оголосив про свою пропозицію про поглинання Twitter на $44 млрд.

Відео дня

Зазначається, що мета продажу акцій згідно з нормативними документами не розголошується. Як пише видання, більшу частину цього року над Tesla висіло побоювання, що Маску доведеться продавати акції компанії, щоб профінансувати угоду з Twitter.

Цього року акції Tesla впали на 52%. Після того як Маск оголосив про плани купівлі Twitter акції компанії подешевшали на 42%.

СЕО Tesla заявляв, що має достатньо коштів для завершення угоди з Twitter після початкового продажу акцій автовиробника на суму $8,5 млрд квітні. Однак у серпні він продав ще акцій Tesla на $6,9 млрд і безпосередньо пов'язав другий продаж із необхідністю платити за платформу.

Серпневі угоди відбулися тоді, коли Маск намагався відмовитися від угоди. Тоді він також запевнив, що це останні заплановані продажі акцій на випадок, якщо Twitter все ж таки змусить його закрити угоду.

Останні продажі Маска почалися через тиждень після закриття угоди з Twitter. Продаж 19,5 млн. акцій пройшов за середньою ціною близько $202 за папір.

Як повідомлялося, статки Ілона Маска впали нижче $200 млрд через падіння акцій компанії Tesla, зумовлене побоюванням інвесторів, що зараз її найбільший акціонер зайнятий переважно Twitter, який він нещодавно придбав.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X