Ілон Маск вперше показав прискорювач для прототипу для польотів на Марс — фото

21 березня 2021, 03:51

Засновник компанії SpaceX Ілон Маск показав прототип прискорювача для корабля Starship, який буде використовуватися для польотів на Марс і Місяць.

Прискорювач називається Super Heavy і буде використовуватися спільно з кораблями Starship.

4 березня прототип компанії SpaceX для польотів на Марс Starship SN10 успішно здійснив зліт і посадку, але вибухнув через кілька хвилин.

Відео дня

Перша спроба випробування Starship була скасована за кілька секунд до старту через проблеми з двигунами.

Такі польоти є важливою частиною шляху розвитку Starship, який SpaceX розглядає як засіб, який зробить колонізацію Марса економічно доцільною. Система Starship буде складатися з двох повністю повторно використовуваних частин: космічного корабля заввишки 50 м під назвою Starship і величезної ракети, відомої як Super Heavy.

За словами засновника і генерального директора SpaceX Ілона Маска, останній Starship матиме шість двигунів Raptor, а Super Heavy — близько 30. Starship буде досить потужним, щоб злетіти з Місяця і Марса, але космічному кораблю знадобиться Super Heavy, щоб покинути Землю.

Швидше за все, в найближчі тижні і місяці ми побачимо ще багато тестових польотів Starship, незалежно від того, як пройде запуск SN10. Маск недавно сказав, що SpaceX планує запустити прототип на навколоземну орбіту цього року, і він передбачає, що до 2023 року Starship буде регулярно перевозити людей.

Показати ще новини
Радіо NV
X