Ілон Маск виведе Starlink на IPO

29 вересня 2020, 16:25

Ілон Маск планує «через кілька років» провести IPO проєкту з передачі високошвидкісного супутникового інтернету Starlink. Зараз проєкт розвиває компанія SpaceX.

Про свої плани бізнесмен розповів в Twitter.

«Ймовірно, ми проведемо IPO Starlink, але тільки через кілька років, коли зростання виручки буде рівним і передбачуваним. Ринок *не* любить безладний грошовий потік, ха-ха », - написав Маск у відповідь на питання передплатника.

Відео дня

Також підприємець додав, що є «шанувальником» невеликих роздрібних інвесторів. Бізнесмен обіцяв подбати про те, щоб при виході Starlink на біржу дрібні гравці отримали пріоритет.

Як зазначає Reuters, в лютому цього року президент SpaceX Гвінн Шотвелл заявляла, що Starlink може бути виділений в окрему компанію для проведення IPO в найближчі роки.

У минулому році сам Маск заявляв, що Starlink став важливим новим джерелом доходів для SpaceX.

Нагадаємо, що в серпні цього року компанія SpaceX Ілона Маска привернула рекордні $1,9 млрд в рамках нового раунду фінансування.

Starlink - проєкт Ілона Маска зі створення супутникової мережі для передачі високошвидкісного інтернету в будь-яку точку планети. Мережа Starlink буде складатися з 12 тис. Супутників, що знаходяться на низькій навколоземній орбіті. На сьогодні SpaceX запустила понад 700 супутників.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X