Маріупольський меткомбінат закупив у австрійської компанії обладнання на $25 мільйонів

9 жовтня 2017, 14:04
Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча домовився з компанією Primetals Technologies Austria про постачання обладнання для реконструкції листопрокатного цеху на суму понад $25 млн

Про це повідомила прес-служба ММК ім. Ілліча.

"Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча Групи Метінвест підписав контракт з Primetals Technologies Austria GmbH на поставку обладнання для реконструкції листопрокатного цеху 1700 (ЛПЦ-1700) на суму понад $25 млн", - говориться в повідомленні.

Відео дня

За умовами контракту австрійський партнер розробить детальний інжиніринг проекту реконструкції ЛПЦ-1700 і вже в 2018 році поставить нове обладнання.

Завершення реконструкції і початок пуско-налагоджувальних робіт заплановано на 2019 рік.

Нагадаємо, раніше Маріупольському металургійному комбінату призначили нового гендиректора.


ММК ім.Ілліча входить до групи Метінвест, основними акціонерами якої є Систем Кепітал Менеджмент Ріната Ахметова (71,2%) і група компаній Смарт-холдинг Вадима Новинського (23,8%).

Комбінат спеціалізується на виробництві листового прокату, залізорудного агломерату, передільного чавуну, литих і катаних слябів, безшовних і зварних труб і газових балонів.

У 2016 році в порівнянні з 2015 роком підприємство збільшило чистий дохід на 13,2%, або на 4,1 млрд грн - до 35,7 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X