Маргарита за 14,7 секунди: в Domino's поставили Рекорд України по швидкості приготування піци

24 лютого 2017, 10:11
Новини компаній

Директор київської піцерії Станіслав Цвєтков приготував одну з найпопулярніших піц у світі менш ніж за 15 секунд

У грудні минулого року в Україні пройшов фінал міжнародних змагань під назвою Fastest Pizza Maker. Представники книги рекордів України офіційно зафіксували національний рекорд по швидкості приготування піци. Рекордсменом став директор піцерії Domino's на Гната Юри, Станіслав Цвєтков.

Відео дня

Fastest Pizza Maker - це внутрішній конкурс серед співробітників Domino's з усіх країн і співробітник будь-якої піцерії може взяти участь. Як заявляють в компанії, мета конкурсу - показати максимальну швидкість приготування піци при дотриманні всіх стандартів якості. Завдання полягає в тому, щоб продемонструвати швидкість процесів приготування піци на всіх рівнях. "Конкурс є культовим і важливим для всіх співробітників і клієнтів компанії", - заявляють організатори.

"Ми знали, що ми швидше всіх робимо піцу, але хотіли це офіційно підтвердити", - кажуть у Domino's Pizza.

Станіслав Цвєтков починав свою кар'єру рядовим працівником київської піцерії Domino's Pizza на Подолі кілька років тому, однак згодом зумів стати керівником закладу і зараз він директор піцерії на вулиці Гната Юри, 6.

Перемога в Fastest Pizza Maker - це не перше досягнення Цвєткова. Минулого року він став бронзовим призером в EMEA, де змагалися конкурсанти з Європи, Близького Сходу і Африки.

Світова мережа Domino's Pizza налічує близько 14 тисяч піцерій у 86 країнах світу. Вона є компанією №1 у всьому світі за швидкістю доставки піци - замовлення доставляється за 30 хвилин.

Показати ще новини
Радіо НВ
X