Піде до суду. Макогон оскаржить своє звільнення з посади Оператора ГТС

22 вересня, 16:16
Сергій Макогон, гендиректор компанії Оператор ГТС України (Фото:Сергій Макогон / Facebook)

Сергій Макогон, гендиректор компанії Оператор ГТС України (Фото:Сергій Макогон / Facebook)

Колишній голова Оператора ГТС Сергій Макогон планує оскаржити своє звільнення у суді.

Звільнений з посади голови Оператора ГТС України Сергій Макогон оскаржить своє звільнення у суді.

Про це він написав у Facebook.

« Я категорично не згоден із причинами звільнення. Вважаю їх маніпулятивними, формальними та необґрунтованими… Тому готуюся до позову проти мого звільнення», — написав Макогон.

Відео дня

За його словами, офіційними причинами звільнення стало невиконання рішень наглядової ради Магістральні газопроводи України щодо впровадження нової облікової політики та перевипуску фінансової звітності за 2020 рік на її основі.

Водночас, Оператор ГТС знайшов значні невідповідності нової облікової політики МСФЗ ( Міжнародним стандартам фінансової звітності) та надав аргументовану відповідь МДУ щодо неможливості її впровадження, оскільки закон вимагає вести звітність відповідно до МСФЗ.

Також незалежний аудит показав, що перевипуск звітності за 2020 рік на базі нової облікової політики призведе до відкликання попереднього висновку та, швидше за все, до надання негативного висновку, що означає, що звітність не є об'єктивною та не відповідає міжнародним стандартам.

це означає для компанії, як мінімум, неможливість залучати зовнішнє фінансування. Зазвичай у нормальних компаніях НР звільняє менеджмент, якщо отримує негативний висновок незалежного аудитора. А в МДУ, навпаки, маючи позитивний аудиторський звіт, вони вимагали його переробити з великою ймовірністю отримати негативний», - додав Макогон.

Раніше повідомлялося, що компанія магістральних газопроводів України рішенням від 16 вересня припинила повноваження генерального директора Оператора ГТС України Сергія Макогона.

Як заявив сам Макогон, про звільнення з посади він дізнався у відрядженні.

Пізніше стало відомо, Павла Юзефа Станчака внесено до держреєстру юросіб як нового директора Оператора ГТС України.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X