Майно великого морського порту вирішили віддати в приватні руки

7 травня 2018, 09:18

Фонд державного майна (ФДМ) оголосив про намір здати в оренду майно держпідприємства Морський торговельний порт Чорноморськ.

Відповідне оголошення опубліковане в газеті Відомості приватизації, передає Інтерфакс-Україна.

Вартість оренди, згідно з незалежною оцінкою, складе 192 млн грн.

Загальна площа запланованого до передачі в оренду майна становить 113,1 тис. Кв. метрів.

Відео дня

Зокрема, мова йде про наступні об'єкти: адміністративному та службовому будівлях, майстерні та ваговому ділянці, будівлі електромеханічного цеху, побутових приміщеннях, підкранових шляхах, воротах і огорожах, відкритого складського майданчику, складі генеральних вантажів, автодорозі в тилу причалу.

Метою використання цих об'єктів зазначено «використання Універсального перевантажувального комплексу».

Заяви про оренду приймаються протягом 10 днів з дати публікації оголошення. У разі, якщо надійде більше однієї заявки, ФДМ оголосить конкурс на право оренди.

Максимально можливий термін оренди - 49 років.

Нагадаємо, порт Чорноморськ повинен стати одним з перших держпортів, де буде реалізований великий проект з іноземним інвестором. Раніше світовий портовий оператор - китайський холдинг Hutchison Ports подав заявку на оренду українського порту Чорноморськ.


Чорноморськ - один з найбільших на Чорному морі портів. На підприємстві діють спеціалізовані термінали і комплекси, які дозволяють перевантажувати широкий діапазон вантажів - наливні, навалочні, генеральні. 29 причалів порту здатні приймати судна вантажопідйомністю до 100 тис. тонн. Річна проектна потужність порту - понад 30 млн тонн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X