Майберг розповів, чому авіаперельоти на МАУ коштують в десятки разів дорожче, ніж на лоукостах

4 грудня 2015, 13:06
Співвласник МАУ Арон Майберг пояснив цінову політику своєї авіакомпанії і прокоментував скарги на те, що лоукости продають квитки в десятки разів дешевше

В інтерв'ю журналу Новое Время він заявив, що година польоту на МАУ коштує $33.

"Вартість квитка залежить від того, скільки ви знаходитеся в повітрі. Якщо годину, то квиток коштуватиме $33. Якщо дві години - $66. До того ж треба враховувати переліт туди і назад. Тобто якщо ви летите у Будапешт, то в повітрі ви 1 годину 20 хвилин. Туди і назад - 2 години 40 хвилин. Так що все узгоджується. Немає наперстків, все абсолютно прозоро", - сказав Майберг.

Відео дня

Крім того, за його словами, МАУ інформує пасажирів, що якщо вони купують квиток завчасно, то отримують можливість платити набагато менше.

Майберг також закликав "не дивитися на лоукости, як на Санта-Клауса".

"Вони не носять за спиною мішок і не роздають подарунки у вигляді квитків по $10. Ну як ви собі уявляєте? Квиток коштує $10, в літаку (умовно кажучи) 180 крісел. Виходить $1.800. Так не буває. Ціна одного рейсу лоукосту приблизно $15 тисяч", - зазначив він.

Співвласник МАУ запевняє, що знайомий з маркетинговою політикою лоукостів.

"Розповім на прикладі: якщо ціна одного крісла - $100, то два крісла коштують $200. Тобто якщо одне крісло продано за $10, то друге треба продати за $190. На цьому побудована їхня маркетингова політика. Ті, хто купують квиток завчасно, платять дешево. У міру наближення до дати вильоту ціни збільшуються. І квиток може коштувати дорожче, ніж в класичних компаніях", - розповів Майберг.

Інтерв'ю з Ароном Майбергом, співвласником МАУ, читайте в новому номері журналу Новое Время - №45 від 4 грудня.

Показати ще новини
Радіо NV
X