ТЦ Магелан Юркевича заарештували за позовом проти Сбербанку

16 лютого 2018, 15:33
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Господарський суд Києва 29 грудня 2017 року наклав повторний арешт на торговий центр Магелан у Києві у суперечні між Сбербанком та компанією Край Проперті Анатолія Юркевича, пише finclub.

Зокрема, 27 грудня компанія Край Проперті звернулася до суду, посилаючись на те, що Сбербанк не дотримувався процедури задоволення вимог заставодержателя, передбачену умовами кредитного договору від 2011 року.

Відео дня

Відзначається, що у вересні 2011 року Сбербанк відкрив компанії Край Проперті дві кредитні лінії на $56,2 млн під заставу ТЦ Магеллан.

Термін погашення кредиту закінчувався у кінці березня 2017 року, але Край Проперті не розплатилася.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив Сбербанка придбати київський ТЦ Магелан.

Власник ТЦ Магеллан, бізнесмен Анатолій Юркевич заявив про небажання віддавати актив ТРК Магелан Сбербанку.

24 січня 2018 року Київський апеляційний госпсуд відкрив провадження щодо апеляції Сбербанку. Також банк зараз у судах намагається стягнути з компанії Край Проперті і її поручителя компанії Універсал №16 заборгованість на $67,6 млн.


Анатолій Юркевич - великий український бізнесмен. Головний бізнес підприємця - молочна група Мілкіленд, яка орієнтувалася на російський ринок. Зазначимо, що раніше бізнесмену належали продовольчі гіпермаркети Край (продані Каравану) ТРК Магелан у Києві, Харкові (останій переданий ВТБ Банку) та Дніпрі, журнал Компаньйон, Український професійний банк (в 2015 році визнано неплатоспроможним) та ін.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X