Магазин додатків у машині. Великий світовий автоконцерн вирішив цілком перейти на Android

19 вересня 2018, 09:18

Альянс французьких і японських компаній Renault-Nissan-Mitsubishi вибрав операційну систему Android, розробником якої є Google, для наступного покоління своєї інформаційно-розважальної системи.

Про це пише The New York Times.

Так, в 2021 році альянс планує випустити нову інформаційно-розважальну систему наступного покоління. Вона забезпечить кращу інтеграцію з картами, голосовим помічником Googlе і іншими додатками через магазин Google Play, дозволяючи користуватися ними прямо з панелі приладів автомобіля.

Відео дня

Крім того, технологічне партнерство Renault-Nissan-Mitsubishi з компанією Google дозволить автовиробникам в віддаленому режимі зчитувати дані, проводити діагностику та оновлювати програмне забезпечення автомобіля, відзначає видання.

При цьому в альянсі обіцяють, що їхня мультимедійна система буде також сумісна з пристроями, які працюють і на інших операційних системах, в тому числі iOS.

Наразі операційна система Android використовується більш ніж в 80% смартфонів у світі.


Альянс Renault-Nissan-Mitsubish - стратегічне франко-японське партнерство в області розвитку машинобудування між компаніями: Renault, Nissan і Mitsubishi Motors Corporation. За підсумками роботи за перше півріччя 2017 року альянс вперше в історії став лідером на світовому ринку автовиробників за кількістю проданих машин (за вказаний період вдалося реалізувати 5,2 млн автомобілів).

Показати ще новини
Радіо НВ
X