Магазини Сум перевірять на наявність у продажу російського алкоголю та сигарет

18 січня 2016, 16:29
Міський голова Сум Олександр Лисенко доручив управлінню підприємництва та споживчого ринку проконтролювати, як у місті дотримуються заборони на імпорт російських товарів

Про це він заявив під час апаратної наради у понеділок, 18 січня, повідомляє Укрінформ.

"Ми повинні бути свідомі того, що Сумщина та Суми, зокрема, мають прикордонне розташування. А тому вірогідність завезення контрабандних товарів дуже висока. Відповідно, ми маємо убезпечити наших громадян від недобросовісних виробників із сусідньої держави", - пояснив він.

Відео дня

Лисенко наголосив, що міська влада не повинна допустити продаж у сумських магазинах алкогольної і тютюнової продукції російського походження. Мер також розповів, що вранці вже здійснив контрольну закупівлю, під час якої виявив у надлишку товари вищезазначених груп в супермаркетах.

Нагадаємо, 1 січня офіційно вступило в силу російське продовольче ембарго у відношенні України. З 10 січня в Україні почала діяти заборона на ввезення групи товарів з Російської Федерації. Заборону на низку товарів з РФ введено Кабміном у відповідь на російське ембарго.

Згідно з ним, "ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації" заборонене до 5 серпня 2016 року або до скасування Росією продембарго на українські товари.

Показати ще новини
Радіо NV
X