Народжений в Україні співзасновник PayPal став мільярдером

14 січня 2021, 20:11

Народжений в Києві співзасновник PayPal Макс Левчин став мільярдером після успішного виходу на біржу стартапу Affirm. Forbes оцінив статки Левчина в $2,7 млрд.

Народжений в Україні співзасновник PayPal Макс Левчин став мільярдером після успішного IPO фінтех-стартапу Affirm. Про це повідомляє Forbes.

Після дебюту на біржі Nasdaq 13 січня, акції стартапу Affirm подорожчали майже в два рази. Капіталізація стартапу за підсумками першого торгового дня склала $23,6 млрд. Статки самого Левчина Forbes оцінив в $2,7 млрд.

Відео дня

Як пише видання, пандемія коронавірусу посприяла зростанню компанії. Завдяки сплеску популярності онлайн-торгівлі виручка Affirm виросла на 98% за літо 2020-го.

Левчин запустив стартап Affirm в 2012 році, йому належить 11% акцій компанії. Платформа пропонує користувачам розстрочку для онлайн-покупок і співпрацює приблизно з 6500 продавцями і брендами. Серед партнерів Affirm такі бренди як Adidas, Walmart і Dyson. Як зазначає видання, більшу частину доходу компанії приносять виплати продавців. Також Affirm отримує відсотки приблизно з половини трансакцій. Відзначається, що на деякі бренди у стартапа нульова ставка розстрочки.

Нагадаємо, що Visa відмовилася від покупки Фінтех-стартапу Plaid , яка могла стати однією з найбільших угод в індустрії. Таке рішення було прийнято через рік після оголошення про угоду через позов Мін'юсту США.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X