Найбільший у світі контейнерний оператор попереджає про збільшення термінів доставки через локдаун у Шанхаї

29 березня 2022, 17:13

Контейнерний оператор Moeller-Maersk AS попередив про зростання ціни та термінів доставки через локдаун у Шанхаї.

Найбільший у світі контейнерний оператор Moeller-Maersk AS попередив, що введений владою Шанхая карантин через зростання захворюваності на COVID-19 негативно позначиться на логістичному секторі і призведуть до зростання вартості транспортування.

Відео дня

Про це пише Market Watch.

З понеділка влада Шанхаю закрила для проведення масового тестування громадян східну частину міста на чотири дні. У цій частині Шанхаю знаходяться фінансовий район та індустріальні парки. З 1 квітня буде закрито західну частину міста.

В даний час порт Шанхая відкритий, але закриті товарні склади та транспортування товарів у порт та з порту припинено.

«Перевезення вантажів до Шанхаю та Шанхаю скоротяться на 30% через локдаун, який діятиме в районах Пудун і Пусі до 5 квітня. У зв’язку з цим час доставки збільшиться, і витрати на транспортування можуть зрости», — заявили в компанії.

Гуртові товарні склади у Шанхаї закриті до п'ятниці.

Серед інших факторів, які негативно позначаються на операціях компанії в Maersk, назвали поширення штаму «омікрон» у Європі та США, несприятливі погодні умови та війну Росії проти України.

Раніше глава AP Moller-Maersk Джим Хагеманн Снабе заявив, що відхід логістичного гіганта з Росії у зв'язку з війною проти України обійдеться дорого, але є правильним як з моральної, так і з фінансової точки зору.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X