M.E.Doc пропонує кіберполіції спільно випустити антивірусне оновлення

5 липня 2017, 13:36
Розробник програми M.E.Doc, компанія IT-Експерт, пропонує кіберполіції спільно випустити оновлення, яке зможе запобігти повторним атакам вірусу Petya.A

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила компанія M.E.Doc.

"Ми відкрито пропонуємо департаменту кіберполіції МВС України спільно, під чітким контролем і за участю представників правоохоронних органів, із застосуванням додаткових методів захисту при складанні та розповсюдженні оновлення, а саме розміщення його на захищених серверах. І якомога швидше випустити оновлення, яке зможе виправити ситуацію і запобігти повторним атакам вірусу", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У компанії відзначають, що 4 липня було створено оновлення, яке гарантовано виключає загрози для користувачів, проте поки його випуск неможливий у зв'язку з тим, що в ході проведення слідчих дій сервери компанії тимчасово вилучені для аналізу методів проникнення вірусу.

Раніше, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про те, що 4 липня спеціальні агенти департаменту кіберполіції спільно з фахівцями СБУ та міської прокуратури припинили другий етап кібератаки Petya.

Показати ще новини
Радіо НВ
X